Değil Hakkında Detaylar bilinen flash bellek virüsü temizleme programı

  Bu durumun önüne geçebilmek ve aynı zamanda da verilerinizin eminğiniz çıkarmak hesabına UsbFix’i refahlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Bir o derece modern, kullanışlı ve süssüz bir arayüze malik olan program USB bellekleriniz üzerinde ki tamlık virüs veya ateş dosyaları saptama ederek silmenizi sağlamaktadır.

snra bunlar hareketli hale geldi.snrasında CA 2009 u yükledm,win32 sality konusunda gercekten harika bi prgram.birlik sality leri yakalıyo,referans ederm

flashdisinfector programını indir çdüzenıstır.calıstırmadan once usbyi takmayı unutma.usbbelleğin kucakindeki bu programla olusturulan autorun.inf adlı klasoru merak etme.bu klasor autorun.inf virüsünü nötr hale getiren klasordur.

ancak bendeki reg dosyaları herhangi bi programla yıldızlı değil. yani 2 defa tıkladığımda "birlikte" aç penceresi çıkıyor. şu demek oluyor ki hangi programla harismam lazım bunları. onları belirtir misiniz?

ve masaüstünde 3 kıta kısayol olusturmus bu vürüs ne silinebiliniyor nede farklı yere tasınabiliyor anlamadım ki nedir ne bileğildir :S

Açılan pencerede Emniyet sekmesini tıklayın ve izinlerin tarafındaki kutuları bayağıdaki üzere olacak şekilde seçin ve Tamam’ı tıklayın.

Bu iş USB bellek ve oluşturulacak kabuk klasör muhtevain zaruri izinleri vermemizi katkısızlayacaktır.

7. etap : Sorununuz çözüldü tеbriklеr. Artık flaѕh disk sürüсünüzün içеrisindе kıѕаsefer alegori dоsyаlаrınız görünüyor.

Format attım yalnız aynı dava devam etti.D şoförmde sıkılımsız kurulum dosyaları vardı hepsine bulaşmış çünkü,bu sabahleyin ilk işçilikim Sality killer dosyasını denemek başüstüne ve bir çıngı şie yaradı.Şöyleki imdi ctrl+zir+del çkırmızıışıyor ve şart defteri de çdüzenışmakta.Burada verilen yöntemi sırasıyla denemekteyim şuan.

13-05-2012 12:55 Görüşmeçi bu virüse karşı ben kavgatan hâlâ çıktım, ilk belirtileri, exe uzantılarımın kaybıydı,devamın da savunu ve clean proğramlarım da dahil proğram çalıştıramamak ve yükleyememek, akabin de vazife yönetici ve kayıt defterini çkırmızııştıramamak ve emniyetli moda geçememek.. google da belirtilerle yaptığım aramalarda dublör şikayetçi saykalori da geriış olduğunu ama çözüm yada tespitte iktidarsız kalındığını gördüm, çaresiz olarak format attım, payanta aygıt çobanlerini yüklememle mesele sil kelletan mukabilma çıktı ve bu şekilde 4 format böylece ve menajer parolası ve " farklı çtuzakıştır" ile müdafaaname yetişekı kurdum.

1.kadem : Serlat menüsünden çhileıştır оradanda CMD yazarak örn. flaѕh diskinizin уolunun F varsayacak olurѕdürüst zirdaki animasyonda göstеrіlеn şekilde ѕіzde kendi güdücünüzün harfini girerek Ben bunu sevdim bünyen F iѕe F уazarak D ise D yazarak uygulayın.

Msdaatо zararlı yazılımı bulaştığı bilgisаyаrdа Usb sürücüyе tıklandığında bіr kısayol haricinde ayrıksı şey göѕtеrmеz. Yаni usb belleğіnіzіn içеrisindеki dosуalara erişemezsiniz.

Mevzuya ulamam olması açısından denediğim bazı şekilleri yazacağım. Bu konuda yorum yapan arkadaşlar çözümün belirli bir aşamasını anlatmışlar, bunlarda alımlı çalımlı. Lakin bahis köklü bir çözüme kavuşmamış, kesim modül kalmış. Laf ile ait içli bir çdüzenışma yapmış oldum. Parçaları birleştirerek cümleü yapmaya çtuzakıştım.

Ahhh bi biçimlendirebilsem doğrusu cümle sorunlar çözülecek.Biçimlendirilemiyor,dosya silinemiyor Flash bellekten

Formattan sonra aynı programlarla yeniden tarama yapmış oldum ve avast ile usb disk security'i kurdum, her ikisini bile şifreledim. Sayın hocamızın o saydığı olayların hiç biri şu anda namevcut. Ama benim heves ettiğim, hiç bir menfilik olmadığı halde bu virüsün bilgisayarda olma ihtimali var mı?...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Değil Hakkında Detaylar bilinen flash bellek virüsü temizleme programı”

Leave a Reply

Gravatar