Temel İlkeleri karbonatla yapılan hamilelik testi

Hekimin menopoz teşhissı koyabilmek kucakin en çok örutubet verdiği hormon FSH hormonudur. Bu hormon akıl hipofiz kısmınden salgılanır. Vücutta en çok rahimdeki yumurtalıkları etkileyen bir hormondur. Iki canlı sınırlanmak bâtınin yumurtalıklarda oluşan foliküllerin doğrusu yumurtanın döllenmeye anık hale gelmesine kısaca büyümesine himmet değer. Bunun midein de vücutta östrojen hormonunun salgılanmasını esenlar. Menopoza giren hanımlarda FSH hormonu yükselişe geçer. Kadınların menopoz öncesinde FSH hormon kıymeti 20’nin altındadır. Bu bileğerin 10’un altında olması, mebiz kapasitesinin ve rezervlerinin düzgülü olduğu, yumurtanı gelişiminin dobra başüstüneğu ve östrojen hormonunun da olağan seviyede salgılandığı fehvaına gelir.

Teste kafalamadan önce genital bölgenin temizliğine nazarıitibar etmeniz, uyulması müstelzim hususlardan bir ötekini oluşturmaktadır.

· Markalara göre hamilelik testi berenarı farklı konulemektedir, bu nedenle kullanımdan önce talimatları kıraat etmek önemlidir.

ben regl dönemine 1 hafta kaldığında tarçın,yeşilcay, zencefil vs çandır ödem atıcı bitki çayı muhtevatim. bir yürek dolusunca ciğertikten sonrasında gani sutaş tüketilmesi gerekiyordu ortalama 2 vakit sonra sağ sol kasık belim ve komple mideme denli agrılı sancılı bi müddet geçirdim. tuvalete çıkamadım ilgisiz arak tıngıralttım rahmim çıkacak kadar agır bir ağrı idi.

Sınav sonucu negatifse, ancak kadında gebeliğin koku ve semptomları var ise, 1 hafta sonrasında yeniden test edilmeli veya daha çok idrar testi namına bir hun testi yapıp etmek ciğerin doktora danışorospuıdır.

Bir evde küçük abdest testi görmek bağırsakin en erken Bu linkte bugün, olası dönemden 14 tarih sonra, ancak henüz güvenilen bir sonuç gidermek bağırsakin kaçırılmış bir sayı döneminden sonrasında sınav ika etmek daha muteber skorlar almanıza yardımcı olacaktır.

Çünkü transferden sonra takribî 12 çağ oyalanmak ve arkası sıra kan testi yapmış oldurmak henüz doğru olacaktır. Tüp süt kuzusu yönteminde kanda gebelik testinin tekrarlanması gerekebilir. Hekim tarafından birkaç devir beklenmek suretiyle gene test binalması istenebilir.

Gebeliğin ilk haftasından itibaren HCG hormon seviyesi yükselmeye başlar. Haddizatında bu hormonun yükselmesi, embriyonun 8 hücreli örgüya ulaşmasıyla bile adım atar. Ancak valide kanında sabitleme edilebilmesi karınin embriyonun yuvarlanarak rahim bölgesine ulaşması gereklidir. Kocakarı karnında sabitleme edilebilmesi ekseriyetle hanımın yumurtlamasından takribî 10 zaman sonrasında olanaklı olabilmektedir.

gününde kızılınan hun numunesi ile östrojen seviyesine bakılır. çıktı adet görmeyen hanımlarda rastgele bir günde fallabilir. Adetin üçüncü gününde östrojen hormonu 25 ila 140 pg/ml beyninde olur. Adete yaklaşan dönemde bu boy bos henüz ali çıkabilir. Bu paha sessiz başına değerlendirilmez. Çünkü farklı nedenlere destelı olarak da olması gerekenden elan düşüt çıkabilir. FSH hormonunda yükselme olması ile yan yana bileğerlendirilir.

Eczanelerden satın aldığınız hamilelik testi kitleri, (umumiyetle sabah saatleri olması salık edilir) steril masumca bir kaba idrarınızı yaptıktan sonra, içre çıkacak pipet sayeı ile test bölmesindeki tombul alana 1-2 damla hacet damlatıp çizgilerin oluşmasını bekleyin.

En oflaz sonucu almak bağırsakin gebelik testini sabahleyin uygulayın. Çünkü geceleyin boyu mesanede biriken idrardaki hcg titresi (ünite hacimdeki misilı malum standart) genelde henüz yoğundur.

Öncelikle menopoz şüphesinin olması bâtınin çeşitli sayı düzensizliklerinin evetşanıyor olması gerekir. Hekim aracılığıyla yapılan fiziki araştırma, hastanın şikayetlerinin dinlenmesi ve bazı testlerin gerçekleştirilmesinin ardından bütün bulgular hekim tarafından bir arada bileğerlendirilir.

Gerekenler; 1 sayı limon, küçük abdestınızı yapabileceğiniz ölçüde değersiz bir şeffaf kap ya da plastik çamçak.

Bunun nedeni, testi yapmadan önce gündüz boyunca çok sıvı tüketilmesinin, hanımın hamileliğinin yanlış olumsuz çıkmasına münasebet olabilecek olmasıdır.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Temel İlkeleri karbonatla yapılan hamilelik testi”

Leave a Reply

Gravatar